• صفحه نخست
 • فارسی | English
  .:: صدور کارنامه تأیید شده ::.

  مراحل صدور کارنامه تأیید شده:

  1-کارنامه تأیید شده دانشجویان فارغ التحصیل تابع مقررات فارغ التحصیلی، نظام وظیفه و صدور دانشنامه بوده در صورت بلامانع بودن و بعداز تسویه حساب، صرفاً از سوی اداره دانش آموختگان صادر می شود. دانشجویان درخواست خود را به کارشناس دانش آموختگان تحویل دهند. در صورت مطابقت با آئین نامه های مربوطه، کارنامه طی دو یا سه روز بعد صادر و آماده تحویل به دانش آموخته خواهد بود.

  2-دانشجویان در حال تحصیل، قبل از درخواست صدور کارنامه تأیید شده بایستی از نظر مالی با واحد حسابداری تسویه حساب نمایند. مؤسسه از تحویل کارنامه تأیید شده به دانشجویانی که دارای بدهی مالی باشند (تا آخرین نیمسال دارای نمره) معذور است. دانشجویان باید درخواست خود را به کارشناس آموزشی گروه تحویل داده، بعد از دو روز جهت دریافت کارنامه تأیید شده به مدیر خدمات آموزشی مراجعه نمایند. این کارنامه صرفا جهت ارائه به ادارات و ارگانها بوده با مهر "خدمات آموزشی" مؤسسه صادر و فاقد اعتبار جهت تحصیل در مقاطع بالاتر می باشد.

  3-دانشجویانی که به هر دلیلی ترک تحصیل نموده اند، بعد از تسویه حساب می­توانند درخواست دریافت کارنامه واحدهای اخذ شده خود را به مدیر خدمات آموزشی تحویل دهند. این کارنامه با درج دلیل ترک تحصیل دانشجو و مهر "خدمات آموزشی" مؤسسه صادر می شود. این کارنامه صرفا جهت ارائه به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دیگر جهت تطبیق واحد در مقاطع موازی صادر و فاقد اعتبار جهت تحصیل در مقاطع بالاتر می باشد.

  افراد آنلاین : 10 | بازدید امروز : 1 | بازدید کل : 886848
  کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی زاگرس می باشد
  طراحی و توسعه : تاق شیب سامانه پرداز