• صفحه نخست
 • فارسی | English
  .:: معرفی به استاد ::.

  الف: زمان معرفی به استاد:

  در صورتی که دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد، می تواند آن دو درس را به صورت معرفی به استاد بگذراند. دانشجو پس از نهایی شدن آخرین نمره خود و اطلاع از اینکه جهت فارغ التحصیلی تنها دو درس نظری باقیمانده دارد، می تواند جهت امتحان دو درس بمذکور به کارشناس آموزشی گروه مراجعه کند.

  تذکر خیلی مهم: مطابق آئین نامه آموزشی (بند ب ذیل) قانون معرفی به استاد تنها شامل دانشجویانی می شود که حداکثر 2 عنوان درسی نظری (تا حداکثر 8 واحد) برای فراغت از تحصیل داشته باشند. لذا شمول قانون معرفی به استاد تنها پس از ثبت نهایی نمرات نیمسال آخر مشخص می شود. برنامه ریزی دانشجو جهت اخذ واحد و سپس امتحان معرفی به استاد به معنای تعیین تکلیف برای آموزش نخواهد بود. در صورتی که 1- سه عنوان درسی نظری و بیشتر ، 2- یک عنوان درسی عملی و بیشتر  جهت فارغ التحصیلی باقی مانده باشد امکان برگزاری امتحان معرفی به استاد وجود نخواهد داشت.

  **************                                          

  ب: آئین نامه آموزشی:

  ماده 8. در صورتی که دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد، می تواند آن دو درس را به صورت معرفی به استاد بگذراند.

  تبصره: در صورتی که دو درس معرفی به استاد منتهی به دوره تابستانی شود، سقف واحد نباید (با رعایت تبصره 3 ماده 7) از 8 واحد درسی تجاوز نماید.

  افراد آنلاین : 10 | بازدید امروز : 1 | بازدید کل : 886848
  کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی زاگرس می باشد
  طراحی و توسعه : تاق شیب سامانه پرداز